TOP 5 prezentów pod choinkę dla fana motoryzacji

Krzysztof Jagielski
03.10.2015

Granica, kiedy żegnamy lato, a zaczynamy planować święta, stale się przesuwa, osiągając powoli poziom absurdu. Tak czy inaczej nie uciekniemy od konsumpcyjnego charakteru Bożego Narodzenia. Jest jednak tego pozytywny efekt – mamy więcej czasu na obmyślenie prezentów, które podarujemy swoim bliskim. Jeśli szukacie czegoś dla kierowcy, który kocha swój samochód ponad wszystkie inne rzeczy, to mamy dla Was ciekawe propozycje. Przygotowaliśmy ranking 5 najlepszych prezentów pod choinkę dla fana motoryzacji. Zapraszamy.

  1. Kurs doszkalający na torze wyczynowym – świetna sprawa, szczególnie dla kierowcy, któremu wydaje się, że jest mistrzem kierownicy. Tego typu kursy organizują lokalne klubu motorowe i oddziały PZMOT. Można także trafić na oferty przygotowane przez firmy należące do znanych kierowców rajdowych. Kurs kosztuje minimum 1000 złotych, ale będzie procentować w przyszłości.
  2. Jazda super autem – bliski Wam kierowca ma motoryzacyjne marzenia, prawda? Wielokrotnie mówił, że chciałby się przejechać Porsche, Lamborghini czy innym super autem. Aby spełnić takie marzenie trzeba poszukać ofert, które bez problemu znajdziemy w Internecie. Przejażdżka organizowana jest na specjalnym torze pod okiem zawodowca. Można się przejechać w roli pasażera lub kierowcy. Godzina zabawy kosztuje od 500 złotych.
  3. Wycieczka na wystawę samochodów – wszystkie najnowsze modele aut w jednym miejscu? Wspaniała wizja dla fana motoryzacji. Można mu zafundować bilet na wystawę w jednym z europejskich miast. Największy salon samochodowy organizowany jest każdego roku we Frankfurcie. Legendarna wystawa w Detroit, to już niestety dużo droższa zabawa, ale jeśli nas na to stać, na pewno nie spudłujemy z wyborem prezentu!
  4. Voucher na auto detailing – każdy zapalony fan motoryzacji lubi dbać o swoje auto. Nikt jednak nie zajmie się nim tak, jak fachowcy. Auto detailing to kompleksowa usługa polegająca na przywróceniu samochodowi dawnego blasku. Firma zajmuje się renowacją lakieru i wnętrza, oddając nam auto w stanie niemal salonowym. Można zamówić pakiet obejmujący tylko konserwację samochodu z zewnątrz, wówczas zapłacimy mniej. Koszt: od 300 złotych.
  5. Pakiet na Formułę 1 – kierowca, w którego żyłach płynie benzyna, musi marzyć o wzięciu udziału w jednym z wyścigów serii Formuły 1. To droga impreza, ale bilety na zawody można kupić już za około 200-300 złotych. Do tego tani lot, hotel lub miejsce na polu namiotowym na terenie toru – wrażenia są niezapomniane! Z Polski najwygodniej jest wybrać się na wyścig na Węgrzech lub na legendarnej włoskiej Monzie. Blisko jest też do Belgii na tor Spa.

Wspólną cechą wszystkich tych propozycji jest to, że mamy gwarancję niepohamowanego wybuchu radości obdarowanej osoby. Możemy spełnić jej motoryzacyjne marzenia. Ceny oczywiście nie należą do niskich, ale może jest to lepszy pomysł niż kolejny prezent, który i tak w końcu wyląduje na dnie szafy czy w garażu? Ruszajcie na poszukiwania ciekawych ofert i nie wahajcie się – 100% poziom zadowolenia jest murowany!

 

 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie