Tańsze tankowanie na Orlenie. Promocja z gwiazdkami

Piotr Kowalczyk
25.07.2022

Orlen to największy sprzedawca paliw w naszym kraju – do tego koncernu należy co czwarta stacja w Polsce. Tym bardziej cieszy fakt, że od 27 czerwca przez całe wakacje na Orlenie zatankujemy taniej. Z promocji można skorzystać tylko pod pewnymi warunkami. Sprawdź szczegóły.

Konieczna karta lub aplikacja VITAY

Zacznijmy od tego, że promocja jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników aplikacji VITAY lub posiadaczy karty lojalnościowej Orlenu. Ci pierwsi otrzymają rabat już od 27 czerwca, natomiast osoby dysponujące wyłącznie kartą na promocję „załapią się” dopiero od 1 lipca.

Ile można zaoszczędzić?

Rabat wynosi dokładnie 30 groszy i jest udzielany na każdy rodzaj paliwa sprzedawanego na stacjach Orlenu. Wyższy rabat – bo aż 40 groszy na litrze – przysługuje natomiast posiadaczom Karty Dużej Rodziny.

Są warunki

Promocja jest niestety limitowana. Rabat przysługuje na zakup maksymalnie 150 litrów paliwa miesięcznie, przy czym jednorazowo można zatankować tylko 50 litrów (można więcej, ale rabat będzie naliczony na maksymalnie 50 litrów paliwa). Tym samym miesięczna oszczędność, przy założeniu wykorzystania całego limitu, wyniesie 45 zł lub 60 zł dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.