Szeroka oferta turbosprężarek w sklepie Ream Poland

Antoni Kwapisz
02.07.2021

Turbosprężarki to temat rzeka. Montowane są one w większości współczesnych aut (zarówno osobowych, jak i funkcjonalnych) i w dużej mierze zależy od nich sprawność mechaniczna oraz osiągi pojazdu. Jeśli więc jesteś właścicielem lub użytkownikiem samochodu, który został w nią wyposażony, warto wiedzieć gdzie szukać pomocy w razie ewentualnych komplikacji. Prezentujemy więc profesjonalny sklep z turbosprężarkami Ream Poland. Zobacz, jak wygląda ich oferta i co mogą oni Ci zaproponować.

Szeroki wachlarz asortymentu

Znalezienie turbosprężarki pozornie wydaje się prostym i mało wymagającym zadaniem. Z praktycznego punktu widzenia wystarczy użyć wyszukiwarki stron internetowych, otrzymując dostęp do wszystkich firm specjalizujących się w handlu częściami mechanicznymi. Niestety, w wielu przypadkach nie jest to wcale tak proste, gdyż większość działalności bazuje na najpopularniejszych podzespołach do najczęściej spotykanych aut (np. kilku-kilkunastoletnich BMW, VW itp.). Kłopot może pojawić się w momencie, w którym potrzebujesz komponentów do mniej rozchwytywanych maszyn, np. aut ciężarowych, maszyn przemysłowych lub nawet kolekcjonerskich i luksusowych samochodów. 

Turbosprężarki od najlepszych producentów w branży

Mając do wyrobu wysokogatunkowe zamienniki lub markowe komponenty z autoryzowanego serwisu producenta, w wielu przypadkach lepszym wyborem jest zakup komponentów od zewnętrznych marek. Na które firmy należy zwrócić szczególną uwagę? Na liście znajdziesz m.in. takie marki jak:

  • BorgWarner – Jest to amerykański międzynarodowy dostawca motoryzacyjny posiadający siedzibę w Auburn Hills – a dokładniej w stanie Michigan. Produkcja i systemy techniczne prowadzone są w 96 zakładach, które rozlokowane zostały w 24 krajach na całym świecie. Zatrudnia tam ok. 50 000 pracowników;
  • Garrett – Jest to amerykańska firma zajmująca się głównie inżynierią, rozwojem i produkcją turbosprężarek oraz powiązanych układów indukcyjnych do pojazdów naziemnych, małych samochodów osobowych, dużych ciężarówek i sprzętów przemysłowych lub maszyn budowlanych. Powstała ona w 2003 r.
  • Hitachi – Jest to japoński koncern technologiczny, który powstał w 1910 r. Zrzesza on 141 spółek w samej europie i zatrudnia ponad 11 tysięcy pracowników na całym świecie;
  • IHI – Jest to japońska firma inżynieryjna z siedzibą w Tokio, założona w 1853 r. Specjalizują się oni w produkcji zaawansowanych technologicznie konstrukcji, tj. statki, kosmiczne pojazdy lub wysokogatunkowe podzespoły mechaniczne, np. turbosprężarki;
  • Mitsubishi – Jest to japoński producent motoryzacyjny z siedzibą w dzielnicy Minato w Tokio, założony w 1917 roku. W 2011 r. Mitsubishi Motors stał się szóstym co do wielkości japońskim producentem samochodów i szesnastym pod względem wielkości produkcji na świecie.
  • Holset – Jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która w całości jest własnością firmy BHD Engineers Ltd. z Anglii. Firma Holset powstała w roku 1952. Specjalizują się oni m.in. w produkcji turbosprężarek do ciężarówek.

Oczywiście nie jest to pełna lista producentów. Jeśli chcesz poznać wszystkie wysokogatunkowe marki, których turbosprężarki, odwiedź sklep z turbosprężarkami Ream Poland. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz.  

Dlaczego warto wybrać sklep z turbosprężarkami Ream Poland?

Zależy Ci na ponadprzeciętnej jakości podzespołów? Postaw na dystrybutorów i firmy, które bazują na podzespołach ww. producentów. Zyskasz dzięki temu gwarancję niezawodności, wydajności i satysfakcji z inwestycji. 

Potrzebujesz wsparcia przy realizacji zakupu? Sklep z turbosprężarkami Ream Poland to zespół doświadczonych specjalistów, którzy na przestrzeni lat zdobywaliśmy wiedzę i umiejętności prowadząc sprzedaż turbosprężarek oraz warsztat odpowiedzialny m.in. za ich regenerację. Kontaktując się zatem z zespołem Ream Poland, otrzymujesz gwarancję, że jesteś we właściwym miejscu i Twoim problemem zajmują się profesjonaliści. Dołącz zatem do grona zadowolonych konsumentów już dziś.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.