Orlen przedłuża promocję na paliwa. W ślad za nim idą konkurencyjne koncerny

Jerzy Biernacki
12.09.2022

Miałą obowiązywać tylko do końca wakacji, ale została przedłużona o dwa tygodnie. Orlen poinformował, że rabat na paliwo dla uczestników programu lojalnościowego Vitay oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny będzie obowiązywać do 15 września. Nie trzeba było długo czekać na reakcję ze strony konkurencji.

Tańsze tankowanie na Orlenie

Do 15 września każdy, kto posiada kartę programu lojalnościowego Vitay (może być aplikacja mobilna) otrzyma rabat w wysokości 30 groszy na litrze za tankowanie benzyny i oleju napędowego (limit wynosi do 50 litrów na jedno tankowanie). Z kolei posiadacze Karty Dużej Rodziny zostaną uraczeni rabatem w wysokości 40 groszy.

Odpowiedź BP

Krótko po komunikacie Orlenu o przedłużeniu własnej promocji poinformowała sieć BP. Tutaj rabat na paliwo będzie udzielany do odwołania. Na BP z rabatem 30 groszy zatankują posiadacze karty lojalnościowej Payback. 10 groszy na litrze zaoszczędzą tankujący LPG oraz wszyscy kierowcy bez zarejestrowanej karty Payback (dotyczy każdego rodzaju paliwa).

Taniej też na stacjach Shell

Swoją promocję przedłuża również sieć Shell, gdzie rabat będzie naliczany do końca września. Obniżka na stacjach Shell wynosi 30 groszy na litrze benzyny i oleju napędowego oraz 10 groszy na litrze LPG. Z promocji skorzystają posiadacze karty programu lojalnościowego Shell ClubSmart.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie