Na stacji Orlen zapłacisz za tankowanie bez wysiadania z samochodu

Piotr Kowalczyk
29.10.2020

Pandemia COVID-19 przyniosła nam ogromne straty, ale też warto dostrzec jej pozytywne efekty. Szybciej przestawiamy się na rozwiązania ułatwiające nam życie – jak zakupy w Internecie czy załatwianie różnych spraw online. W ten trend postanowił wpisać się Polski Koncern Naftowy Orlen, który na jednej ze swoich stacji uruchomił usługę drive-through. Umożliwia ona zapłacenie za paliwo bez wysiadania z samochodu.

Pomysł się przyjął

Pierwszą stacją, na jakiej uruchomiono nowe rozwiązanie, jest ta działająca na MOP Wisznia przy drodze ekspresowej S5 na odcinku z Wrocławia do Poznania. Kierowcy mogą tam korzystać z dwóch specjalnych linii, które pozwalają zatankować oraz kupić produkty gastronomiczne bez konieczności podchodzenia do kasy. Za wszystko zapłacimy samoobsługowo. Co ciekawe, w ten sposób można zamówić nawet hot-doga i kawę.

Pomysł się sprawdził, dlatego Orlen już zapowiada, że linie drive-through będą uruchamiane na kolejnych stacjach. Już teraz wiadomo o lokalizacjach we Wrocławiu przy ulicy Granicznej oraz w Warszawie przy al. Prymasa Tysiąclecia – tam nowe rozwiązanie zacznie działać w połowie 2021 roku.

Orlen wybiera te stacje, które są najbardziej oblegane, bo chodzi tutaj nie tylko o bezpieczeństwo, ale również przyspieszenie całego procesu dokonywania zakupów.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.