Kabriolet do ślubu

Remigisz Szulc
23.08.2017

Kabriolet do ślubu to nie tylko samochód efektowny, ale też i… praktyczny. Idealnie sprawdza się jako pojazd ślubny latem, oczywiście pod warunkiem, że dopisuje wakacyjna pogoda. Para Młoda najpiękniej się wtedy zaprezentuje, wywołując podziw wśród gości weselnych, a nawet mijanych po drodze osób. O czym pamiętać przy wyborze kabrioletu na ślub, słów kilka.

Pary Młode, które organizują ślub latem, mają ogromne możliwości. Spory wybór kwiatów na ślubne dekoracje, zróżnicowane sezonowe menu na wesele, wreszcie niemal pełna dowolność w zakresie strojów Państwa Młodych – na wakacyjnym ślubie świetnie sprawdzi się zarówno rozłożysta balowa kreacja, jak i zwiewna sukienka.

Także w samochodowej branży ślubnej da się odczuć niemałe poruszenie właśnie o tej porze roku. Pary Młode wybierają i przebierają wśród setek ciekawych ofert, szukając idealnego samochodu na ślub dla siebie. Jednym z chętnie branych pod uwagę jest wyjątkowy kabriolet do ślubu.

Czy warto wybrać kabriolet do ślubu?

Piękno, efektowny wygląd, niezapomniane przeżycia… Wybór kabrioletu na ślub wydaje się idealny, jeśli Parze Młodej zależy na wyjątkowym transporcie i niesamowitych wspomnieniach. Oprócz jednak wielu zalet, ten pojazd ślubny ma także kilka wad. By uchronić się przed niespodziankami, warto o nich pamiętać przy wyborze samochodu na ślub.

Dwa największe minusy wyboru kabrioletu na ślub: brak składanego dachu – oczywiście w momencie, gdy samochód nie jest w niego wyposażony – i gdy Parę Młodą czeka dłuższa podróż. Pierwszy minus wynika jasno z polskich warunków pogodowych, które nie zawsze, nawet latem, sprzyjają Młodym i ich gościom weselnym. Wtedy warto, by auto taki składany dach posiadało, by w razie czego uchronić przyszłych, pięknie i elegancko wyszykowanych małżonków przed deszczem.

Druga z kolei sytuacja dotyczy może nie tak oczywistego faktu – kabriolet nie do końca sprawdzi się na dłuższych trasach. Dlaczego? O ile w momencie wyjazdu na wakacje rozwiany wiatrem włos przy sporej prędkości na drodze jest bardzo romantyczny – o tyle w podróży do ślubu lepiej… unikać ryzyka potargania misternie ułożonych fryzur ślubnych. Rozwichrzone kosmyki Panny Młodej i szalony nieład na głowie Pana Młodego mogą popsuć elegancki i szykowny efekt całej stylizacji ślubnej. Nie mówiąc już o możliwości zgubienia welonu lub innej części garderoby przy większej prędkości na drodze szybkiego ruchu.

Jeśli jednak do przejechania macie niewielki odcinek drogi albo będziecie poruszać się po trasie wolnego ruchu, a nie przykładowo autostradzie– warto pomyśleć o kabriolecie na ślub!

Jak wybrać cabrio na ślub?

Czym się kierować przy wyborze samochodu na ślub? Własnymi upodobaniami, charakterem uroczystości i przyjęcia weselnego, dostępnością na lokalnym rynku… Po określeniu tych najważniejszych rzeczy przychodzi czas odpowiedzi na kolejne, w obliczu wszystkich ślubnych spraw i wydatków, niezwykle istotne pytanie: ile taka przyjemność kosztuje?

Wynajem samochodu na ślub wiąże się zazwyczaj z niemałym kosztem, także gdy chodzi o kabriolety do ślubu – a już szczególnie te piękne klasyki, retro auta na ślub, które wszystkim zapierają dech w piersiach. Jeśli jednak marzycie o takim samochodzie, którym przemierzycie pierwszy odcinek nowej drogi życia i nie nadwerężycie przy tym budżetu – zdecydowanie warto sobie na cabrio do ślubu pozwolić!

Piękne i stylowe kabriolety do ślubu w atrakcyjnych cenach można znaleźć na stronie http://www.czymdoslubu.pl/ogloszenia/samochody-do-slubu-luksusowe-kabriolety.html.

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.