Montaż bram – pewne rozwiązanie

Mariusz Siwko
22.09.2023

Montaż bramy garażowej to konieczność. Dzięki niej garaż tak naprawdę w 100% spełnia swoje funkcje. Taka brama, by należycie się sprawdzała, musi być dobrana do rodzaju garażu i do naszych potrzeb. Tak by była funkcjonalna i łatwa w obsłudze.

Wybierając bramy garażowe, przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę ich rodzaj – o tym więcej w dalszej części tekstu. Ważne są także: ich niezawodność, trwałość, to, że są energooszczędne i w razie potrzeby możemy liczyć na fachowy serwis. Na terenie wielu miast funkcjonują firmy, która ma w ofercie nie tylko bramy wysokiej jakości różnych rodzajów, ale i realizuje najbardziej nietypowe zlecenia. Co trzeba wiedzieć o specyfice bram, zanim się na nie zdecydujemy? O tym w dalszej części tekstu. 

Bramy garażowe – rodzaje

Bramy garażowe wykonane ze stali nierdzewnej (występujące też w opcji bramy automatyczne) to głównie takie ich rodzaje:

  • bramy uchylne – dolna część bramy wysuwa się na zewnątrz garażu;
  • bramy garażowe dwuskrzydłowe – najbardziej tradycyjne; 
  • bramy garażowe segmentowe – najszczelniejsze z bram, dlatego warto je montować w garażach ogrzewanych;
  • bramy garażowe rolowane – działają podobnie jak okienne rolety – w związku z czym zajmują mało miejsca.

Dzięki zastosowaniu automatyki bramowej i różnych zabezpieczeń, bramy do garażu są bezpieczne i bardzo funkcjonalne. Ich otwieranie, zamykanie odbywa się bez większego wysiłku. Istnieje też możliwość w niektórych typach bram montażu drzwi przejściowych, dzięki czemu nie musimy otwierać całej bramy, gdy chcemy się dostać do garażu.

Profesjonalny montaż bram garażowych i sprzedaż – dlaczego warto skorzystać

Montaż bram to opcja, z której warto skorzystać z paru względów. Po pierwsze to bogaty wybór bram najwyższej jakości. Poza tym usługi na wysokim poziomie obejmują: sprzedaż, montaż (także montaż bramy automatycznej) oraz dobór odpowiednich instalacji elektrycznych. W dogodnym terminie, z fachowym doradztwem i według indywidualnych potrzeb klientów. Ważne jest też to, że bramy są perfekcyjnie wykonane z wysokiej jakości materiałów i bardzo estetyczne – w gustowny sposób dopełnią elewację domu. Nie bez znaczenia jest też konkurencyjny na rynku bardzo dobry stosunek jakości do ceny – a tym charakteryzują się najlepsze oferty.

Brama garażowa wysokiej jakości to dobra inwestycja, która posłuży nam przez wiele lat. Warto ją rozważyć, zwłaszcza w czasach, gdy należy stawiać na rzeczy trwałe, niewymagające przez długi czas dodatkowych nakładów finansowych. 

 

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie