Dostawca paliwa i AdBlue - zapewnij bezpieczeństwo swojej flocie

Marek Szydełko
19.04.2023

Szukasz dostawcy paliwa, który zadba jednocześnie o bezpieczeństwo i serwis zbiorników? Sprawdź firmę, która działa na polskim rynku już od 2014 roku. Nasi odbiorcy to głównie firmy transportowe i gospodarstwa rolne.
Jeśli zależy Ci na niezależnym źródle paliwa, zapoznaj się z naszą ofertą.

Dostawy paliw na terenie całej Polski

Oferujemy dostawy paliw oraz płynu AdBlue zapewniając ciągłość dostaw na terenie całego kraju oraz terminową realizację zamówień.
W naszej ofercie posiadamy takie paliwa jak: PB95, PB98, ON B0, ON B7, Olej opałowy oraz płyn AdBlue. Dostawy odbywają się za pomocą specjalnie przystosowanych pojazdów - ciężarówek z cysternami.

Dostawy AdBlue - luzem lub w opakowaniach

Adblue jest stosowany w samochodach z silnikami diesla z systemem SCR do redukcji emisji spalin m.in. tlenków azotu (NOx) do atmosfery. Pojazdy wyposażone w SCR posiadają dodatkowy zbiornik, z którego NOXy poddawany jest do katalizatora gazów wydechowych. Dostawy AdBlue realizujemy w różnych ilościach, zarówno w opakowaniach jak i luzem. Dzięki zastosowaniu płynu AdBlue w technologiach oczyszczania spalin, możesz używać pojazdów z silnikiem Diesla zgodnie z normą emisji spalin Euro 6.

Kontrola paliwa i modernizacja zbiorników paliwowych

Oprócz dostarczania paliwa niezbędnego do pracy, zapewniamy także zbiorniki na paliwo i dbamy o ich stan techniczny. Czyścimy poszczególne elementy zbiorników i naprawiamy usterki, zapewniając żywotność i bezpieczeństwo pojemników do przechowywania paliwa. W ofercie znajdziesz również montaż systemów dystrybucji paliwa, systemów dozujących, pomp oraz filtrów paliwowych.

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.